Return to Iskolánkról

Dolgozói névsor

ssz.nevemegnevezésetanított tantárgy
1.Rieder AndrásTanár

Igazgató

Technika 6.a,b, 7.a,b
2.Bakos Frigyes esperes-kanonok plébánosLelki igazgatóHittan 5.a b, 7.a b, 8.b
3.Horváthné Tilhof GyöngyiTanár

Igazgatóhelyettes

Magyar 6.a, 8.a

of. 6.a

4.Májusi ZsoltTanár

Igazgatóhelyettes

Kémia 7.a,b, 8.a,b

Technika 5.a b

5.Aranyos JuditTanító

Napközis csoportvezető

Informatika 5.a, 6.a

Életvitel 2.b

Vizuális kultúra 2.b

Környezetismeret 2.b

Napközi – 2.b

6.Berzsenyiné Kasza NikolettTanár, Tanító

Napközis csoportvezető

Német 3.b,5.a,b

Környezetismeret 3.b

Életvitel 3.b

Vizuális kultúra 3.b

Napközi – 3.b

7.Bóday MónikaTanárNémet 6.a,b, 7.a,b,8.a,b

of. 8.b

8.Bokorné Farsang ValériaTanárMatematika 6.b, 7.b, 8.b

Informatika 6.b,7.b, 8.b

of. 6.b

10.Dallos GizellaTanítóof. 2.b
11.Dávid BarbaraTanítóAngol 3.a,b

of. 4.a

12.Gantner MariannaTanítóof. 3.b
13.Holpertné Szalay IldikóTanárMatematika 5.a,b 7.a

Tanulószoba 5.o.

14.Horváth KláraTanító

Napközis csoportvezető

Testnevelés 2.a

Életvitel 2.a

Napközi – 2.a

15.Kersner AttilánéTanár

Munkaközösség-vezető

Matematika 6.a,8.a

Fizika 7.a,b,8.a,b

Informatika 5.b, 7.a,8.a

16.Kéthelyné Tölgyesi GabriellaTanítóof. 3.a
17.Kőhalminé Schönig AnikóTanítóof. 1.a
18.Lászlóné Szeghalmi StellaTanárMagyar 5.a,b

Történelem 5.a,b, 7.a,b, 8.a,b

of. 5.a

19.Magvas István JózsefnéTanítóTestnevelés 6.a,b

of. 4.b

20.Németh NoémiTanár

Napközis csoportvezető

Ének-zene 4.b, 5-8.o.

Napközi – 4.b

21.Ráczné Kaufmann RenátaTanítóNémet 2.a, 3.a, 4.b

of. 2.a

22.Reitter IstvánHittanárHittan1-4.o. 6.a,b, 8.a

of. 8.a

23.Reichardtné Palvek MónikaTanító

Napközis csoportvezető

Testnevelés 4.a

Vizuális kultúra 4.a,b

Életvitel 4.b

Napközi 4.a

24.Riederné Fenyvesi BernadettTanárMagyar 6.b, 7.a,b, 8.b

of. 7.b

25.Szalai LászlónéTanár

Napközis csoportvezető

Vizuális kultúra1.b, 5-8.o.

Napközi – 1.b

26.Szánóczki SzilviaTanárTestnevelés 5.a,b 7-8.o.

of. 5.b

27.Szarkáné Dezső RozáliaTanárTermészetismeret 5-6.o.

Földrajz 7.a,b, 8.a,b

Biológia 7.a,b, 8.a,b

of.7.a

28.Szincsák-Lukáts FruzsinaTanár

Napközis csoportvezető

Angol 4.b, 6.a,b,

Ének 3.b

Napközi – 1.a

29.Szkurszkyné Szurdi JuditTanító

Napközis csoportvezető

Könyvtáros

Vizuális kultúra 3.a

Napközi –3.a

30.Timár AndreaTanárAngol  5.a,b 7-8.o.

Történelem 6.a,b

31.Valaczkai JuditTanító

Munkaközösség-vezető

of. 1.b
32.Vásárhelyi BeátaFejlesztő pedagógusFejlesztő foglalkozások 1-8.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A nevelő-oktató munkát segítők

 

ssz.nevemunkaköre
1.Bellai ZsuzsannaGazdasági vezető
2.Bolla FerencnéTakarító
3.Ernhéfer FerencKarbantartó
4.Geriné Lukács MelindaKonyhai dolgozó
5.Horváthné Fülöp GyöngyiGazdasági ügyintéző, iskolatitkár
6.Pálfiné Szabó ÉvaTakarító
7.Pálné Fülöp RózsaPedagógiai asszisztens
8.Sári BalázsInformatikus
9.Stepán HelgaTakarító
10.Szarka Zsolt GábornéKonyhai dolgozó
11.Tahin IldikóPedagógiai asszisztens
12.Tóth LajosnéTakarító

 

Az adott cikk linkje: https://szentistvanajka.hu/iskolankrol/dolgozoi-nevsor/